Przychodzi pani do doktora i mówi:
-Panie doktorze, mam ostry ból w klatce piersiowej.
-Dobrze, niech pani się rozbierze.
-A gdzie dać ubranie?
-Tutaj, obok mojego
- Dzień dobry, chce pan telewizor?
- Nie, nie chcę.
- Aha, to mogę wynieść?
Na lekcji Polskiego, pani pyta się Jasia:
- Jasiu kiedy piszemy duże litery?
- Gdy mamy słaby wzrok!
Jak się nazywa żona popa?
-Popażona :D